| İsim | 450LC Ağır ekskavatör yürüyen aksam parçaları taşıyıcı makara |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Teknik | dövme |
| Modeli | JD450LC |
| Boyut | OEM boyutları |
| Adı | PC160 Zincir dişli / Komatsu ekskavatör parçaları için tahrik dişli |
|---|---|
| Modeli | PC160 |
| KULLANILABİLİR | Stock |
| Sertlik | HRC52-56 |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | VIO17 / VIO17-2 Yanmar çelik parça için Mini ekskavatör ön avara |
|---|---|
| Anahtar kelime | Çelik tip için VIO17-2 avara |
| MOQ | 2 adet |
| Türü | Yanmar kompakt ekskavatör için |
| Parça numarası | 172.173-37102 |
| Adı | Yanmar VIO55-6B parça grubu yanmar kompakt ekskavatör parça bağlantı takma |
|---|---|
| Anahtar kelime | VIO55-6B parça grubu |
| MOQ | 2 adet |
| Türü | Yanmar kompakt ekskavatör için |
| Garanti | 12 ay |
| ad | Kobelco Ekskavatör Parça Parçaları SK15 palet grubu kompakt ekskavatör parçaları |
|---|---|
| model | SK15 |
| Saha | 101 mm |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| boyut | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Uygulama | Hyundai yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| model | R15-5 |
| ad | R15-5 Mini ekskavatör palet pabucu takma / ayakkabı ile palet bağlantısı |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Palet pabucu genişliği | 230mm |
| Açıklama | B27-2A Üst silindir |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Bitiş | pürüzsüz |
| Malzeme | 50 milyon |
| Tekniği | Sıcak dövme |
| ad | DYNAPAC DF120 C palet zinciri |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör alt takımı |
| Marka | ECHOO |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Stok | Evet |
| madde | LIEBHERR R901 B R911 palet baklalı zinciri |
|---|---|
| Marka | ECHOO |
| Malzeme | 35MnB |
| üretim | OEM |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| ad | Parça pabuçlu TB45 palet zinciri |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör alt takımı |
| Marka | ECHOO |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Stok | Evet |