| Adı | 102-8151 Ekskavatör parça için ön avara tekerlek |
|---|---|
| Sertlik | HRC52-56 |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
| Parça No. | 102-8151 |
| ısıl işlem | su verme |
| Uygulama | Takeuchi alt takım parçaları |
|---|---|
| model | TB125 |
| ad | Takeuchi için TB125 Mini ekskavatör palet zinciri takma / palet bağlantı takma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| boyut | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Uygulama | Takeuchi yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| modeli | TB015 |
| İsim | TB015 Mini ekskavatör palet zinciri takma / Takeuchi için palet bağlantı takma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Boy | OEM'i Kesinlikle Takip Edin |
| Adı | KOMATSU Buldozer D20 Dişli Dozer Yürüyen aksam Parçaları Spline Tahrik Dişli Buldozer Yedek Parça |
|---|---|
| Model numarası | D20 |
| Marka | Echoo |
| OEM marka | Komatsu |
| Sertlik | HRC52-56 |
| Uygulama | yanmar şasi parçaları |
|---|---|
| model | VIO30 |
| ad | vio30 Mini ekskavatör palet zinciri takma / yanmar için palet bağlantı takma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| boyut | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Adı | Yanmar VIO27-3 üst silindir / taşıyıcı silindir |
|---|---|
| Parça Modeli | VIO27-3 |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Koşul | Yeni |
| Tekniği | Döküm |
| Adı | D20 D21 D20A D21A D21P D20P Üst taşıyıcı silindir |
|---|---|
| Model numarası | D20 D21 D20A D21A D21P D20P |
| Marka | Echoo |
| OEM marka | Komatsu |
| Garanti | 1 yıl |
| madde | LIEBHERR R900 R310 ray bağlantısı |
|---|---|
| Marka | ECHOO |
| Malzeme | 35MnB |
| üretim | OEM |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Ürün Adı | JCB KR32086B521 Kauçuk Track CTL Loader Track şasi aksesuarları |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |
| Ürün Adı | Yanmar mini kazıcı bağlama çelik rayı için B27-2A ray bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme | 50Mn |
| Marka | Yanmar için |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Uygulama | Mini ekskavatör yürüyen aksam parçaları için |