| Adı | Yanmar B22-2 Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları İçin Palet Silindiri |
|---|---|
| İçin | Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları |
| Malzeme | 45 milyon |
| Bakım | Düşük |
| Teknik | Kırmacılık |
| Adı | Yanmar YB501 Mini Ekskavatör Alt Yükleme Takımı yedek parçaları için Track Roller |
|---|---|
| Anahtar kelime | Palet Silindiri / Alt Silindir / Alt Silindir |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 45 milyon |
| Durum | Yeni durum |
| Marka | ECHOO |
|---|---|
| Açıklama | B50V parça silindiri |
| Adı | 772147-37300 silindirleri |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| OEM marka | YANMAR |
| Ürün Adı | Yanmar B05 Mini Ekskavatörü için Alt Roller |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Türü | Ekskavatör alt arabasının parçaları |
| Durum | %100 yeni |
| Bakım | Az bakım gerektirir |
| Ürün Adı | Yanmar B15-3EX Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri İçin Palet Silindiri |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Malzeme | 45 milyon |
| Durum | %100 Yeni |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü ve aşınmaya dayanıklı |
| Adı | Yanmar B22-2A Mini Ekskavator Alt Araç Çerçevesi İçin Pist Rol Fits |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Süreç | Kırmacılık |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Bakım | Az bakım gerektirir |
| Adı | Yanmar SV100 Mini Ekskavatör Alt Çark Çerçeve için Alt Roller |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Palet silindiri Alt silindir |
| Uygulama | Sürünen kazıcı |
| Malzeme | 45 milyon |
| Bitir. | Yumuşak |
| Adı | Yanmar VIO10-2 Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları İçin Uygun Alt Silindir |
|---|---|
| Türü | Ekskavatör alt arabasının parçaları |
| Soğuk | Siyah |
| Durum | Yeni tip |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Adı | Yanmar C30E-2A Mini Ekskavatör Alt Çarkı Çerçeve için Pista Roleri |
|---|---|
| Parça Tipi | Alt ray parçaları |
| Boyut | OEM'i Kesinlikle Takip Edin |
| Bitir. | Yumuşak |
| Performans | Harika. |
| Adı | Yanmar YB101UZ Mini Ekskavatör Alt Araç Parçaları İçin İz Roleri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Silindir Altında / Alt Silindir |
| Durum | Yeni tip |
| Bitir. | Yumuşak |
| Teknik | Dövme ve Döküm |