| Adı | Yanmar C30E-2A Tracked Dumper Chassis Parçaları için Uygun Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Yeni mi Eski mi | Yeni |
| Dayanıklılık | Uzun süreli |
| Ürün Adı | Lastik Parça |
|---|---|
| Model | T175 |
| Yapmak | Yanmar |
| Anahtar kelimeler | Lastik parça/alt takım parçaları |
| Bölüm NO. | 172551-05980 |
| Ürün Adı | JCB Lastik parça CTL paletli yükleyici şasi aksesuarları için 190 |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |
| Ürün Adı | VIO50 Lastik Palet |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Model | VIO50 |
| Anahtar kelimeler | Lastik parça/alt takım parçaları |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
| Ürün Adı | Lastik Parça |
|---|---|
| Model | Vio17 |
| Yapmak | Takeuchi |
| Anahtar kelimeler | Lastik parça/alt takım parçaları |
| Bölüm NO. | 172A64-38600 |
| Adı | Yanmar VIO 45-6A Yüksek Kaliteli Alt Tren Parçaları için Doğal Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| malzeme | Doğal Kauçuk |
| Çekim | Harika. |
| Çekim Gücü | Yüksek |
| Adı | Yanmar VIO 55-6A Şasi Bileşeni Fabrika Fiyatı için Doğal Kauçuk Track |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Durum | %100 Yeni |
| Aşınmaya Karşı Direnç | Güçlü |
| Bakım | Kolayca. |
| Ürün Adı | JCB CTL paletli yükleyici şasi aksesuarları için lastik parça 331/45856 |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |
| Ürün Adı | JCB CTL paletli yükleyici şasi aksesuarları için lastik palet 331/20042 |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |
| Adı | Yanmar VIO 35-5B Mini Ekskavatör Alt Yolu için Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Durum | %100 yeni |
| Teknik | Döküm/Dövme |
| Bakım | Kolayca. |