| Ürün Adı | AT339868 John Deere Reman-Hydraulic Track Motor için Son Sürüş Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Palet Motoru / Hidrolik Palet Motorları |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 50Mn |
| Durum | %100 Yeni |
| Ürün Adı | V0621-61510 Kubota Kaydırma Yönlendirme Çaplı Yükleyici için Son Sürüş Motoru |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Palet Motoru / Hidrolik Palet Motorları |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 50Mn |
| Durum | %100 Yeni |
| Adı | OEM kalite R110-7 Hyundai ekskavatör parçaları için parça alt rulo |
|---|---|
| Modeli | R110-7 |
| Uygulama | Matkap kulesi, damperli kamyon, biçerdöver, ekskavatör vb |
| Hisse senedi | Evet |
| Renk | siyah |
| Adı | Volvo EC55B Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri İçin Üst Rol |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Taşıyıcı Rulo / Üst Rulo |
| Durum | %100 yeni |
| Teknik | Dövme ve Döküm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Adı | Yanmar VIO 75-A Ekskavatör Taşıyıcı Rulosu için Üst Rulo Satış Sonrası Tedarikçisi |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Taşıyıcı Rulo/Üst Rulo/Üst Rulo |
| Malzeme | 45 milyon |
| Teknoloji | Dövme / döküm |
| Uzun ömürlülük | Uzun süreli |
| Aşınma direnci | Yüksek |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Genişlik | 320 mm veya 12"59 inç |
| Saha | 86 |
| Ürün Adı | Lastik Parça |
|---|---|
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Saha | 86 |
| Genişliği | 320 mm veya 400 mm |
| İsim | Ekskavatör yedek parçaları için Komatsu PC210-3 zincir dişlisi / zincir dişlisi |
|---|---|
| modeli | PC210-3 |
| Tip | ekskavatör alt takımı |
| Garanti | 1 yıl |
| Stoklamak | Evet |
| Genişliği | 450 mm veya 18" |
|---|---|
| Bağlantılar | 58 veya 56 |
| Saha | 86 |
| şok emilimi | Yüksek |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Ürün Adı | BOBCAT T590 lastik parça CTL şasi yedek parçaları için 400x86x49B |
|---|---|
| Malzeme | Lastik |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |