| Ürün Adı | Avare |
|---|---|
| Modeli | 2030568 |
| Anahtar Kelimeler | Avara/ön avara/avara tekerleği |
| Durum | % 100 Yeni |
| Makine | Finişer |
| Boyutu | Kesinlikle OEM izleyin |
|---|---|
| Garanti süresi | 2000 saat |
| Renk | siyah |
| Uygulama | mini ekskavatör |
| Türü | şasi parçaları |
| Model numarası | VIO50V |
|---|---|
| Boyutu | Oem boyutlar |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Hisse senedi | Evet |
| Tekniği | Sıcak dövme |
| Genişliği | 400mm veya 16" |
|---|---|
| Saha | 86mm |
| Bağlantılar | 52 bağlantı |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Ürün Adı | ID2076 John Deere CTL Altbaskı yedek bileşeni için ön idler |
|---|---|
| Malzeme | 50Mn |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |
| Ürün Adı | 37C-22-11841 Komatsu Rear Idler CTL aracın alt kısmı yedek parçaları için |
|---|---|
| Malzeme | 50Mn |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | CTL alt takım parçası |
| Ürün Adı | Volvo ABG 5820 Destek Rol Asfalt Çamurtma Çekmecesi Aksesuarları |
|---|---|
| Yüzey Sertliği | HRC52-58 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Rezistans | Korozyona ve aşınmaya dayanıklı |
| Performans | Makine Performansını Artırır |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Modeli | ZX27U-2 |
| Türü | mini ekskavatör |
| İşlem | Döküm |
| Koşul | Yeni |
| Adı | Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in |
|---|---|
| Teknoloji | Dövme Döküm / Pürüzsüz yüzey |
| Renk | resim olarak |
| Garanti | 1 yıl |
| No | 7724583710 |
| Ürün Adı | HAMM 2520-D Kauçuk Tampon Yol Silindiri İnşaat Parçaları |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk ve Çelik |
| Garanti | 1~2 Yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | İnşaat makine parçaları |