| Ürün Adı | Ayakkabı Bobcat 435 çelik ray grubu ekskavatör alt vagon parçası ile ray bağlantısı |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Track / Track Chain / Track ayakkabı assy |
| Uygulama | ekskavatör için |
| Durum | %100 Yeni |
| Renk | Siyah |
| Türü | Mini ekskavatör yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| Modeli | x323 |
| Madde | Bobcat X323 ayakkabı miniexcavator yürüyen aksam parçaları ile parça bağlantı |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Malzeme | çelik |
| Uygulama | Hyundai yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| Modeli | R35 - 7 |
| Adı | R35 - 7 Mini ekskavatör pabucu takma / pabuçlu ayakkabı |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Palet pabucu genişliği | 300mm |
| Ürün Adı | Hitachi EX25-1 Mini ekskavatör için ayakkabı kazıcı kaynak stili şasi parçasına sahip Çelik Palet |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Track / Track Chain / Track ayakkabı assy |
| Uygulama | ekskavatör için |
| Durum | %100 Yeni |
| Renk | Siyah |
| Marka | ECHOO |
|---|---|
| tip | Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları |
| model | 3503 |
| madde | WACKER NEUSON MİNİ EKSKAVATÖR PARÇALARI PALET ZİNCİRİ KOMPLE 3503 PALET GRUBU 3503 PALET BAĞLANTISI |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Marka | ECHOO |
|---|---|
| madde | Çelik palet pabuçlu Terex TC25 palet zinciri grubu |
| parçalar | Terex ekskavatör çelik palet için alt takım parçaları |
| renk | siyah Sarı |
| teknik | Isı tedavisi |
| ad | Kubota alt takım parçaları için pabuçlu KH91 Mini palet bağlantısı |
|---|---|
| model | KH91 |
| Ayakkabı Genişliği | 300 mm |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| boyut | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Ürün Adı | CASE CX22BZTS Mini ekskavatör için ayakkabı kazıcı kaynak stili şasi parçasına sahip palet zinciri |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Track / Track Chain / Track ayakkabı assy |
| Uygulama | ekskavatör için |
| Durum | %100 Yeni |
| Renk | Siyah |
| Türü | Mini ekskavatör yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| Modeli | CAT325 |
| Madde | CAT325 Ağır ekskavatör parça bağlantı assy ile 600mm çelik parça ayakkabı |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Malzeme | çelik |
| Marka | ECHOO |
|---|---|
| Garanti süresi | 2000 çalışma saati |
| madde | Terex TC125 palet baklalı palet zinciri |
| parçalar | Terex için yürüyen aksam parçaları |
| renk | siyah Sarı |