| Adı | Kh30 taşıma silindiri kubota mini ekskavatör parçaları üst silindir |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Malzeme | çelik |
| Üretici | Kubota |
| Renk | Siyah veya Sarı |
| Adı | Bobcat 341C Mini Digger şasi bileşeni için ray germe montajı |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | çelik |
| Durum | %100 Yeni |
| yastık tipi | Ayarlanabilir |
| Adı | Yanmar VIO25-3 mini kazıcı şasi parçaları için uygun kauçuk pist |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk |
| Spesifikasyon | 300x55.5x78 |
| Durum | %100 yeni |
| Aşınmaya Karşı Direnç | Güçlü |
| Marka | ECHOO |
|---|---|
| Malzeme | 50 milyon / 40MnB |
| Koşul | Yeni durum |
| Üretim | OEM |
| Modeli | TB070 TB285 |
| Aşınma direnci | Yüksek |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Genişlik | 320 mm veya 12"59 inç |
| Saha | 86 |
| Ürün Adı | Lastik Parça |
|---|---|
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Saha | 86 |
| Genişliği | 320 mm veya 400 mm |
| Genişliği | 450 mm veya 18" |
|---|---|
| Bağlantılar | 58 veya 56 |
| Saha | 86 |
| şok emilimi | Yüksek |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Ürün Adı | Yanmar SV08-1 Mini Ekskavator Şasi Bileşenleri için Alt Roller |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat/Kazı |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 45 milyon |
| Teknoloji | Dövme Döküm/Pürüzsüz yüzey |
| Adı | Yanmar VIO 75-A Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri için Alt Roller |
|---|---|
| Anahtar kelime | Alt Silindir/Palet Silindiri |
| Malzeme | 45 milyon |
| Durum | %100 Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Adı | JCB JS160 Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri için Track Adjuster Recoil |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Durum | %100 Yeni |
| Bakım | Düşük |
| Aşınma direnci | - Evet. |