| Adı | Komatsu PC70-7 Mini Excavator Alt Takavür Parçaları için Kauçuk Track |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Durum | %100 Yeni |
| Esneklik | Yüksek |
| Şok emici | Yüksek |
| Adı | Komatsu PC75UU-1 Mini Excavator Alt Takas Çerçevesi için Kauçuk Track |
|---|---|
| Malzeme | 45 milyon |
| Teknik | Döküm/Dövme |
| Durum | %100 Yeni |
| Hava Durumuna Direnme | Yüksek |
| Adı | VIO 50-2 Mini Ekskavatör Şasi Çerçeve Kauçuk Çizgi Üreticisi |
|---|---|
| Malzemeler | Doğal Kauçuk |
| işlemi | Dövme/Döküm |
| Aşınmaya Karşı Direnç | Güçlü |
| stok | - Evet. |
| Brand name | ECHOO |
|---|---|
| Uygulama | Kubota yürüyen aksam parçaları |
| Modeli | KH90 KH60 |
| Adı | Kubota KH90 Mini Ekskavatör Üst silindir |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Garanti süresi | 2500 çalışma saati |
|---|---|
| Malzeme | Çelik / Kauçuk |
| BOYUT | Kesinlikle OEM veya ODM izleyin |
| Tip | Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları |
| Renk | Siyah, Sarı, Mavi, Gri, Müşterinin İsteği |
| Adı | Yanmar B03 Mini Ekskavatör Alt Araç Parçaları için Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Lastik parça/alt takım parçaları |
| Özellikler | 150*72*28 |
| Malzeme | Kauçuk |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Yanmar B08 Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları İçin 180x72x37 Kauçuk Palet |
|---|---|
| Malzemeler | Doğal Kauçuk |
| Durum | Yeni |
| Genişliği | 180mm |
| Resim | 72mm |
| Ürün Adı | Yanmar B25V Mini Ekskavatör Alt Takım Yedek Parçaları İçin Kauçuk Palet |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Kauçuk |
| Spesifikasyon | 300X55.5X76 |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Yanmar B50-1 Mini Ekskavatör Alt Çarkı Çerçevesi İçin Uygun Çubuk |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 45 milyon |
| Boyut | OEM'i Kesinlikle Takip Edin |
| işlemi | Dövme/Döküm |
| Adı | Yanmar B37 Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri için Kauçuk Çizgi Ayarları |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk |
| Yeni Orr Eski | Yeni |
| Sıkıştırma Direnci | Yüksek |
| Esneklik | Harika. |