| Adı | Volvo ECR58 Mini Ekskavatör Alt Araç Parçaları için Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Durum | %100 Yeni |
| Teknik | Döküm/Dövme |
| Adı | CAT 308B SR mini kazık makinelerinin yeraltı parçaları için kauçuk ray |
|---|---|
| malzeme | Doğal Kauçuk |
| Şok emici | Harika |
| Sıcaklığa Direnci | - İyi. |
| Kalite Kontrolü | Sıkı |
| Adı | Komatsu PC60-7B Mini Excavator Alt Takas Çerçevesi için Kauçuk Track |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Durum | %100 Yeni |
| Çekim Gücü | Yüksek |
| Sıcaklığa Direnci | - İyi. |
| Adı | Komatsu PC70-7 Mini Excavator Alt Takavür Parçaları için Kauçuk Track |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Durum | %100 Yeni |
| Esneklik | Yüksek |
| Şok emici | Yüksek |
| Adı | Komatsu PC75 Mini Ekskavatör Alt Araç Parçaları için Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| malzeme | Doğal Kauçuk |
| Durum | %100 Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Yüksek |
| Ürün Adı | Yanmar B08 Mini Ekskavatör Alt Takım Parçaları İçin 180x72x37 Kauçuk Palet |
|---|---|
| Malzemeler | Doğal Kauçuk |
| Durum | Yeni |
| Genişliği | 180mm |
| Resim | 72mm |
| Ürün Adı | Yanmar B08-3 Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri İçin Kauçuk Palet |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk |
| Yeni Orr Eski | Yeni |
| Sıkıştırma Direnci | Yüksek |
| Çekim Gücü | Yüksek |
| Ürün Adı | Yanmar B12 Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri İçin 230x72x43 Kauçuk Palet |
|---|---|
| Durum | %100 Yeni |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Korozyon Direnci | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Yanmar B25V Mini Ekskavatör Alt Takım Yedek Parçaları İçin Kauçuk Palet |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Kauçuk |
| Spesifikasyon | 300X55.5X76 |
| Durum | Yeni |
| Adı | Yanmar B50-2 Mini Ekskavatör Şasi Bileşenleri için Kauçuk Çizgi |
|---|---|
| Özellikler | 400x72,5x72 |
| Çekim Gücü | Yüksek |
| Yırtılmaya Karşı Dayanıklı | Güçlü |
| Sıkıştırma Direnci | Yüksek |