| Adı | SB550 SB580 Parça Silindirleri / Hanix Ekskavatör yürüyen aksam parçaları için alt silindir |
|---|---|
| Modeli | SB550 / SB580 |
| Boyutu | OEM boyutlarını takip edin |
| OEM | Hanix |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Adı | H36 Parça Silindirleri / Hanix Ekskavatör yürüyen aksam parçaları için alt silindir |
|---|---|
| Marka | ECHOO |
| Modeli | H36 |
| Boyutu | OEM boyutlarını takip edin |
| OEM | Hanix |
| Adı | HANIX H15 parça rulo mini ekskavatör H15A alt rulo ECHOO Yüksek kalite |
|---|---|
| Marka | ECHOO |
| Modeli | H15 H15A |
| OEM | Hanix |
| İşlem | Sıcak dövme |
| Ürün Adı | NPK C2C Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Malzeme | Kauçuk ve Çelik |
| Garanti | 1~2 Yıl |
| Durum | %100 Yeni |
| Türü | İnşaat makine parçaları |
| Ürün | Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Model | Dynapac CA150 |
| Malzeme | çelik ve kauçuk |
| Üretim | YANKI |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |
| Ürün | Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Türü | Yol Silindiri Alt Takımı |
| Renk | Siyah |
| teslimat | 7 Gün |
| Bölüm Numarası | HAMM HD72 |
| Ürün | Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Model | Dynapac CC522 |
| Malzeme | çelik ve kauçuk |
| Üretim | YANKI |
| Faydalar | virabtion durdurucu/ şok emilimi |
| Ürün | Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Bölüm Numarası | HAMM HD75K |
| Malzeme | çelik ve kauçuk |
| Marka | HAMM için |
| Kullanımı | Yenisiyle değiştirme |
| Ürün | Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Model | Dynapac CC222 |
| Malzeme | çelik ve kauçuk |
| Üretim | YANKI |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |
| Ürün | Kauçuk Tampon |
|---|---|
| Model | Dynapac CA15STD |
| Malzeme | çelik ve kauçuk |
| Üretim | YANKI |
| Incoterm | FOB/EXW/DDP/CIF |