| Ürün Adı | Lastik Parça |
|---|---|
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Saha | 86 |
| Genişliği | 320 mm veya 400 mm |
| Genişliği | 450 mm veya 18" |
|---|---|
| Bağlantılar | 58 veya 56 |
| Saha | 86 |
| şok emilimi | Yüksek |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Ürün Adı | 93G1028 Cıvata Segmanı T870 |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| parça numarası | 93G1028 |
| Durum | %100 Yeni |
| Marka | Bobcat için |
| Adı | Bobcat 341C Mini Digger şasi bileşeni için ray germe montajı |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | çelik |
| Durum | %100 Yeni |
| yastık tipi | Ayarlanabilir |
| Adı | Yanmar SV05 Mini Ekskavatör Şasi Bileşeni İçin Parça Gergi Silindiri |
|---|---|
| yastık tipi | Ayarlanabilir |
| Kalite | Yüksek |
| Boyut | OEM |
| Renk | Siyah |
| Adı | JSA0070 Çizgi Düzenleyici Montajı Mini Ekskavatör Şasi Bağlantıları |
|---|---|
| Malzeme | 45 milyon |
| Standart | - Evet. |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Teknoloji | Kırmacılık |
| Modeli | KMOATSU PC40FR-2 |
|---|---|
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Malzeme | 40Mn2 |
| Uygulama | KOMATSU mini ekskavatör |
| Renk | siyah |
| Modeli | KMOATSU PC27MR-2 |
|---|---|
| Boyutu | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Malzeme | 40Mn |
| Uygulama | KOMATSU mini ekskavatör |
| Renk | siyah |
| Aşınma direnci | Yüksek |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Genişlik | 700mm |
| Saha | 100mm |
| Aşınma direnci | Yüksek |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Genişliği | 450 mm veya 18" |
| Saha | 86mm |