| Ürün Adı | 50g parça grubu |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Çelik Track / Track Chain / Track ayakkabı assy |
| Uygulama | Mini Ekskavatör/Kazıcı için |
| Durum | %100 Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | bölüm |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Malzeme | 45 milyon |
| Durum | %100 Yeni |
| işlemi | Dövme ve Döküm |
| Adı | Z0111100N0711V Palet Pedleri |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | %100 Yeni |
| Yüzey Sertliği | HRC52-58 |
| isim | Track zinciri VLH1/31V VLH1/30V |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | % 100 yeni |
| Yüzey sertliği | HRC52-58 |
| İsim | 156-0313 avukat |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | % 100 yeni |
| Yüzey sertliği | HRC52-58 |
| İsim | 9w9651 avukat |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| durum | % 100 yeni |
| Yüzey sertliği | HRC52-58 |
| İsim | 9153288 Top Roller |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | % 100 yeni |
| Yüzey sertliği | HRC52-58 |
| İsim | RC411-21903/RC788-21900 Üst Silindir |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | %100 yeni |
| Yüzey sertliği | HRC52-58 |
| Modeli | PC75UU 3 |
|---|---|
| Uygulama | KOMATSU mini ekskavatör |
| Marka | ECHOO |
| Boyutu | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Product Name | U30-3 for Front Idler |
|---|---|
| Application | For mini Excavator/Digger |
| Condition | 100% New |
| Warranty | 1 Year |
| Port | Xiamen |