| Ürün Adı | KR40086521 Kauçuk Ray |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk |
| Yapmak | John Deere |
| Anahtar kelimeler | Lastik parça/alt takım parçaları |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
| Adı | Hitachi Zax870 için Pist Zinciri Guard |
|---|---|
| Moq | 2 adet |
| Malzeme | çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Marka | YANKI |
| Marka | ECHOO |
|---|---|
| Garanti süresi | 12 ay |
| Malzeme | 35MnB |
| tip | Vogele pavare |
| renk | Siyah |
| Aşınma direnci | Yüksek |
|---|---|
| dayanıklılık | Yüksek |
| Esneklik | Yüksek |
| Genişlik | 320 mm veya 12"59 inç |
| Saha | 86 |
| Genişliği | 450 mm veya 18" |
|---|---|
| Bağlantılar | 58 veya 56 |
| Saha | 86 |
| şok emilimi | Yüksek |
| Aşınma direnci | Yüksek |
| Uygulama | Hyundai yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| Modeli | R35 - 7 |
| Adı | R35 - 7 Mini ekskavatör pabucu takma / pabuçlu ayakkabı |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Palet pabucu genişliği | 300mm |
| Adı | EX100 Çelik parça grubu / Hitachi ekskavatör için parça zinciri takma |
|---|---|
| Modeli | EX100 |
| Garanti süresi | 1800 Saat |
| Hisse senedi | Evet |
| İşlem | Döküm |
| Uygulama | Hyundai yürüyen aksam parçaları |
|---|---|
| model | R15-5 |
| ad | R15-5 Mini ekskavatör palet pabucu takma / ayakkabı ile palet bağlantısı |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| Palet pabucu genişliği | 230mm |
| Uygulama | yanmar şasi parçaları |
|---|---|
| model | VIO30 |
| ad | vio30 Mini ekskavatör palet zinciri takma / yanmar için palet bağlantı takma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| boyut | OEM'i Kesinlikle İzleyin |
| Product Name | Track Chain |
|---|---|
| Keywords | Steel Track / Track Chain / Track Link |
| Application | For mini Excavator/digger |
| Condition | 100% New |
| Warranty | 1 Year |